Home » Kampionati Spanjoll » Kaka rikthehet me 3 janar kundër Osasunës

Kaka rikthehet me 3 janar kundër Osasunës

Kaka është shëruar dhe do të jetë në dispozicion të skuadres se Manuel Pellegrinit me datë 3 janar 2010, kur Reali i Madridit do të përballet me Osasunen në Pamplona në javen e 16-të të ligës spanjolle.

Braziliani nuk luan prej 29 nëntorit, ditën e humbjes 1-0 në Camp Nou kunder Barcelones. “Jam shumë mirë, jam shëruar”, është shprehur Kaka për të përditshmen spanjolle “As”.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni