Home » Futboll » Kaka e adhuron Sevillian

Kaka e adhuron Sevillian

Kaka_as.comMesfushori i Real Madridit, braziliani Leite Kaka, ka bërë të ditur se është tifoz i skuadrës së Sevillas në Primera Division, njoftojnë të martën mediumet spanjolle.

26-vjeçari thotë se shkaku i lojës së mirë të mesfushorëve Diego Perotti dhe Jesus Navas pëlqen skuadrën e Sevillas. “Me të vërtetë me pëlqen shumë Sevilla dhe jam i befasuar me lojën e saj këtë edicion”, ka thënë Kaka.

“Në radhët e tyre kanë lojtarë shumë cilësorë, por do të veçoja mesfushorët Perotti dhe Navas që po shkëlqejnë”.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni