Home » Kampionati Italian » Juve e mposhti Interin

Juve e mposhti Interin

javier-zanetti-370x270Juventusi ka mposhtur Interin duke ngushtuar diferencën e pikëve me liderin në pesë pikë, dhe po ashtu kjo fitore ishte e favorshme edhe për Milanin që tani është vetëm katër pikë prapa rivalëve të qytetit.

“Liga nuk ka qenë e mbyllur. Milani po luan mirë dhe këto pikë ishin të rëndësishme. Do të duhet të luftojmë deri në fund”, ka thënë kapiteni i Interit, Javier Zanetti, për ‘Sky Sport Italia’.

Duke folur për ndeshjen kundër Juves, argjentinasi tha se gjithçka u vendos nga një gol i Marchisios.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: , ,

Komentoni