Home » Futboll » Inzaghi lëvdon El Shaarawyn: Shënoi dy gola brilantë

Inzaghi lëvdon El Shaarawyn: Shënoi dy gola brilantë

inzaghi-l-euml-vdon-el-shaarawyn-sh-euml-noi-dy-gola-brilant-euml-video_hdFilippo Inzaghi ka lëvduar paraqitjen e Stephan El Shaarawyt në ndeshjen miqësore kundër Real Madridit, të cilën Rossonerët e fituan me rezultat 4-2.

Sulmuesi italian shënoi dy gola, ndërsa dy të tjerët për kuqezinjtë i realizuan Jeremy Menez dhe Giampaolo Pazzini

“Jam i kënaqur. Sidoqoftë, ishte një ndeshje miqësore dhe nuk bën që lëvdohemi tepër. Po luajmë në këtë mënyrë qe një kohë dhe sonte (e martë) gjithçka shkoi mirë”.

“El Shaarawy luajti shumë mirë, shënoi dy gola brilantë. Të gjithë luajtën mirë, madje edhe ata që u inkuadruan më vonë nga banka rezervë”, ka deklaruar Pippo.

Në videon e mëposhtme ju sjellim golat e ndeshjes ndërmjet Real Madridit dhe Milanit që u zhvillua në Dubai.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni