Home » Liga e Kampionëve » Interi ec përpara, dhe rezultatet e fundit

Interi ec përpara, dhe rezultatet e fundit

balotelli_goal1_juveNë ndeshjet e Ligës së kampionëve të xhiros së fundit të garës nëpër grupe, të mërkurën mbrëma u arritën këto rezultate:
Dinamo K. – Barcelona       1:2
Inter  – Rubin Kazan             2:0
Liverpool – Fiorentina          1:2
Lyon  –  Debrecen                 4:0
Olimpiakos – Arsenal           1:0
Sevilla  –  Rangers                 1:0
Standard Liege – Alkmaar     1:1
Stuttgart  –  Unirea                 3:1

Për garën e mëtejshme në Ligën e Kampionëve u kualifikuan Barcelona, Interi, Firoentina, Lyoni, Arsenali, Olimpiakosi, Sevilla dhe Stuttgarti.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni