Home » Futboll » Inter ofron Quaresman dhe para për Agueron

Inter ofron Quaresman dhe para për Agueron

agueroMilano, 3 dhjetor – Inter e ka ndërmend të ofrojë para dhe portugezin Ricardo Quaresma, në ndërrim për yllin argjentinas të Atletico Madridit, Sergio Aguero, shkruan “Tuttosport” të enjten.

Aguero 21-vjeçar është në krye të listës së dëshirave të trajnerit të Interit, Jose Mourinho. Inter do ta ketë të vështirë të transferojë Agueron. Për shërbimet e Agueros është duke u interesuar edhe Chelsea. /kohanet

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni