Home » Futboll » Icardi i preferuari i Mourinhos

Icardi i preferuari i Mourinhos

Icardi i preferuari i Mourinhos“Vazhdo kështu, të ndjek”, “Bashkë do bëjmë gjëra të mëdha”. Disa telefonata dhe mesazhe të shpejta që mbajnë firmën e Jose Mourinhos. I preferuari? Mauro Icardi, dëshira më e re e teknikut të Chelsea-t për merkaton e ardhshme.

Sipas asaj që shkruan “TuttoSport”, portugezi është vazhdimisht në kontakte me sulmuesin argjentinas me qëllim për ta bindur që zgjedhë Chelsea-n në merkaton e verës. Madje edhe të enjten ka patur vëzhgues të “Bluve” në “San Siro” për ndeshjen Inter-Celtic.

Pak ditë më parë Chelsea arriti një akord me Yokohaman me vlerë 275 milionë euro për 5 vjet.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni