Home » Kampionati Italian » Ibra: Nuk e përjashtoj një rikthim në Itali

Ibra: Nuk e përjashtoj një rikthim në Itali

Spain Soccer Barcelona Ibrahimovic“Nuk e përjashtoj një rikthim në Itali. Me Zlatanin nuk mund të përjashtohet asgjë”.

Mino Raiola, menaxheri i Zlatan Ibrahimoviç, u përgjigjet kështu pyetjeve mbi hipotezën e një rikthimi në Itali të sulmuesit suedez. Ibra ka lënë Interin gjatë verës dhe u transferua te Barcelona.

“Ai është një djalë i ndershëm, ka thënë gjithmonë se do të luajë në atë klub për gjatë gjithë karrierës së tij. Ndoshta një ditë do të lodhet te Barcelona…, thotë Rajola për ‘Radio Radio‘.

Nëse do të kthehet? Mes Juves dhe Interit do të ishte më i lehtë rikthimi tek Interi”.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni