Home » Kampionati Italian » Ibra: Cassano të mbajë dietë

Ibra: Cassano të mbajë dietë

Zlatan Ibrahimoviqi pohon se nuk do të ketë mosmarrëveshje me bashkëlojtarin në Milan, Antonio Cassano, por futbollisti i ri duhet të heq disa kilogramë shtesë.

“Cassanon e kam gjetur në gjendje të mirë, por megjithatë duhet të mbajë pak dietë. Ai është profesionist dhe nuk besoj se do të ketë kurrfarë konflikti mes nesh”, ka deklaruar futbollisti i kombëtares suedeze.

Nga Milani është larguar Ronaldinho, i cili është rikthyer në Brazil, ku duhet të finalizojë negociatat me Gremmion, klubin ku ka filluar edhe karrierën.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni