Home » Futboll » Huntelaar: Jamë afër largimit

Huntelaar: Jamë afër largimit

Klaas_Jan_Huntelaar_3Sulmuesi i Milanit, Klaas-Jan Huntelaar, është i ngazëllyer me dygolëshin e tij në fitoren 2-0 ndaj Catanias.

Holandezi ishte afër largimit në janar pas një fillimi të dobët të sezonit në Serie A, por e theu errësirën në mënyrën më të mirë, duke shënuar dy gola të shpejtë në minutat shtesë të ndeshjes së mbrëmshme, që i sollën edhe fitoren Milanit.

“Ne vërtet dëshiruam ta fitojmë këtë ndeshje dhe në fund e bëmë. Kam punuar shumë të luaj dhe të shënoj, andaj jam shumë i lumtur që më në fund ia dola dhe shpresoj se gjërat do të vazhdojnë të bëhen edhe më të mira”, tha ai.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni