Home » Kampionati Shqiptar » Hetohet ndeshja Flamurtari – Teuta

Hetohet ndeshja Flamurtari – Teuta

Hetohet ndeshja Flamurtari – TeutaProkuroria e Vlorës ka regjistruar kryesisht procedimin për ndeshjen e te shtunës Flamurtari-Teuta dhe po kryhen hetime per veprën penale te “paracaktim i ndeshjeve”.

Lojtaret e Teutes toleruan ekipin vendas, duke i krijuar atij mundësitë te shënonte. Ne fundin e takimit, tifozeria vlonjate thirri ne kor “Turp, Turp”. Kohet e fundit, disa ekipe shqiptare jane përfshire ne skandalet e shitjes se ndeshjeve. Ndërkohë, qe per here te pare, Prokuroria e regjistron me iniciative një procedim te kesaj natyre.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni