Home » Futboll » Henry: Barcelonës nuk i duhet asgjë e re

Henry: Barcelonës nuk i duhet asgjë e re

Thierry Henry thotë se nuk ka vend për shqetësime me gjithë barazimin (1:1) që ka luajtur Barcelona me Villarealin.

“Villarreali luajti shumë mirë. Ishte e vështirë për ne që të gjenim hapësira. Gjysma e parë ishte e shkëlqyer, por e patëm të vështirë pas golit të tyre në pjesën e dytë. “Kur fiton tituj, duhet të vazhdosh të japësh më shumë.

Provuam, por Villarreali luajti mirë. Atyre iu pëlqen ta mbajnë topin, dhe nuk është lehtë që t’ua marrësh”, tha Henry. /botasot

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni