Home » Futboll » Hasi synon Kupën me Anderlechtin

Hasi synon Kupën me Anderlechtin

Hasi synon Kupën me AnderlechtinTrajneri Besnik Hasi ka thënë se Kupa e Belgjikës është një garë e rëndësishme për të. Dhe synimi i tij është që ta fitojë, meqë si futbollist e kishte bërë një gjë të tillë sa ishte pjesë e Genkut.

Hasi synimet e tij i ka shprehur të martën, derisa sot do ta ketë përballjen në gjysmëfinale të Kupës kundër Gentit. “Kupa është shumë e rëndësishme për mua. Unë dua ta fitoj. Unë e kam fituar Kupën si lojtar dhe ishte një gjë e bukur për mua”, ka thënë Hasi, njofton “sporza.be”, transmeton koha.net.

Hasi si trajner i Anderlechtit edicionin e shkuar fitoi titullin dhe Superkupën e Belgjikës.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni