Home » Futboll » Grant: “Chelsea nuk duhej të me shkarkonte”

Grant: “Chelsea nuk duhej të me shkarkonte”

Avram Grant[1]Trajneri izraelit i futbollit Avram Grant edhe më tutje nuk është pajtuar me shkarkimin që i pat bërë skuadra e Chelseat.

Ai tash në Stamford Bridge do të jetë si kundërshtar i skuadrës londineze duke qenë trajner i Portsmouthit.

“Kam menduar dhe sërish qëndroj prapa asaj se është dashur të vazhdojë të drejtojë skuadrën e Chelseas, sepse skuadra ishte në rrugë drejt kreut dhe çdo ditë e më shumë po shtohej cilësia. Mirëpo, jam gjatë në futboll sa që të befasohem dhe di të lexojë në mes rreshtave. /botasot

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni