Home » Futboll » Granit Xhaka me tatuazh te ri

Granit Xhaka me tatuazh te ri

Ylli kosovaro zvicëran, Granoit Xhaka e ka zbuluar tatuazhin e ri të tij. Ylli i Monchengladbach ka bërë një tatuazh në formë të letrave të pokerit me një shkrim shqip.

“Gjëja e parë që kam gjetur në jetë, gjëja e fundit që unë do të shtrij duart e mija. Gjëja më e shtrenjtë që kam në jetë është dhe do të jetë dhe vetëm familja ime” shkruan në tatuazhin e Xhakës.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni