Home » Futboll » Granit Xhaka ia dridh Sevillas

Granit Xhaka ia dridh Sevillas

Granit Xhaka ia dridh SevillasSuperylli kosovar i Borussia Monchengladbachut, Granit Xhaka, ka shënuar një gol të bukur sonte ndaj Sevillas në Europa League.

Xhaka e shënoi një gol të bukur në minutën e 19-të të takimit, duke e ngritur tërë stadiumin në këmbë. Ndeshja është ende duke e zhvilluar dhe rezultati momental është 2-2.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni