Home » Kampionati Kosovar » Gjonbalaj thotë se nuk eka njet që të largohet nga Flamurtari

Gjonbalaj thotë se nuk eka njet që të largohet nga Flamurtari

malsoriMalësor Gjonbalajt as që i shkon mendja të largohet nga skuadra e futbollit Flamurtari i Prishtinës. “Flamurtari është skuadra më korrekte.

I ka kryer të gjitha obligimet ndaj meje. Është skuadër që paguan më së miri dhe nuk kam asnjë arsye të mendojë që ta braktisi skuadrën. Do të isha shumë i lumtur nëse renditemi në mesin e tabelës në fund të kampionatit.

Pra, synimi ynë është sigurimi i ekzistencës dhe as që mendojmë për pozitë më të lartë”, tha Gjonbalaj. Këto synime të tija janë shumë interesante kur dihet se Flamurtari në vjeshtë ka zënë vendin e tretë me 27 pikë dhe vetëm pesë pikë është larg liderit të tabelës, Trepçës.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni