Home » Basketbolli i Kosovës » Gjobitet Trepça

Gjobitet Trepça

FBK - logo.Komisari i Garave i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Nazmi Paraçada, ia ka lehtësuar arkën për 150 euro klubit të basketbollit Trepça nga Mitrovica (meshkujt).

Këtë klub e ka gjobitur me preteks se disa adhurues të saj kanë hedhur gjësende të ndryshme në parket. Paçarada javën e 11-të të Technomarket Superligës së Kosovës e ka vlerësuar në përgjithësi si të suksesshme dhe pa probleme.

Komisari i Garave shpreson se deri në fund të kësaj pjese vjeshtore çdo gjë do të shkojë ashtu siç ka shkuar deri më tash në mënyrën më të mirë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: , ,

Komentoni