Home » Kampionati Anglez » Gerrard shpreson në transferime të mira

Gerrard shpreson në transferime të mira

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard është duke shpresuar se klubi i tij do të bëj disa transferime të mira gjatë këtij afati kalimtar veror dhe kështu Redsat të bëhen një ndër klubet që do të garojnë për të fituar Premier Leaguen.

“Unë jam shumë entuziast për sezonin e ri. Nëse ne mund ta përsërisim formën që patëm në këto ndeshjet e fundit dhe të transferojmë disa lojtarë të ri në këtë verë atëherë kushedi se çfarë do të ndodhë në sezonin e ri”.

“Gjithashtu ne për momentin kemi disa të lënduar të cilët për sezonin e ardhshëm do të jenë të gatshëm për lojë”, tha Gerrard për The Mirror.

 

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni