Home » Liga e Kampionëve » Gerrard: është dashur më shumë punë dhe angazhim

Gerrard: është dashur më shumë punë dhe angazhim

1482185867_abc9df317fLiverpool nga garat e Ligës së kampionëve ishte përshëndetur mbase në xhiron e parafundit në grupin E, por as në ndeshjen e fundit nuk arriti ta fitojë kundër Fiorentinës edhe pse udhëhoqi.

Kapiten i Liverpoolit Steven Gerrard nuk ka fshehur pakënaqësinë dhe zhgënjimin e tij dhe menjëherë ka nisur të flasë për edicionin e ri të LK. “Kishim rezultat dhe rast të mirë që këtë ndeshje ta fitojmë. Fatkeqësisht humbëm, por shikuar paraqitjen time komplete në këtë edicion nuk ishim sa duhet të mirë.

Tash na mbetet që të angazhohem për kualifikimin për edicionin tjetër”, realisht ka komentuar Gerrard duke thënë se është dashur më shumë punë dhe angazhim para adhuruesve tanë. Por, kapiteni në krejt këtë ka lavdëruar lojën e Alberto Aquilanit.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni