Home » Kampionati Italian » Gerrard do ti bashkangjitet Interit

Gerrard do ti bashkangjitet Interit

Steven Gerrard nuk është pranë kalimit në radhët e Interit. Spekulimet e fundit që po zhvillohen në mediat e ndryshme botërore mund të bëhen edhe realitet.

Agjenti italian i futbollit, Claudio Pasqualin, ka thënë se kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, pas gjashtë muajsh do t’i bashkëngjitet Interit.

“Skuadrat tashmë po punojnë për afatin kalimtar të qershorit dhe do të ketë befasi. Interi është duke punuar për Steven Gerrardin duke qenë se Liverpooli është në vështirësi ekonomike”’, tha Pasqualin.

Shpërndaje:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Live
 • Postoje tek Ngjarjet
 • StumbleUpon
 • Technorati

3 Responses to " Gerrard do ti bashkangjitet Interit "

 1. nita says:

  jo gerrard as i vdekur nuk largohet vetem nese menon per liverpool per te miren por jo ndryshe ai s mund te largohet ani ne inter pooooooooooooooooooooooo barcelona e ka kerku gerrardin ma para shkon ne barcelon se sa ne inter more e pamundur eshte
  s ban hiq i love you liverpool steven gerrard is the best for my iiiiiii loveeeeeeeeeeeee youuuuuuuuuuuuuuu

 2. gerrrard says:

  Steven Gerrard mos shko nga me i miri

 3. steven gerarrd says:

  gerrard s largohet mos shko ne inter edhe nese te mysin ani please okey ok rri se mir je ooooo tiiih tte lutem Liverpool is the best

Komentoni