Home » Kampionati Spanjoll » Gatuzo nuk dëshiron të shkojë në Manchister

Gatuzo nuk dëshiron të shkojë në Manchister

Gennaro_GattusoMesfushori italian i Milanit, Gennaro Gattuso, nuk e ka ndërmend të kalojë në radhët e Manchester Cityt, ka konfirmuar të mërkurën, agjenti i tij Andrea D’Amico për “Sky Sports News”.

Madje, D’Amico ka thënë se as që ka pasur kontakte me Manchester Cityn. “Nuk ka asgjë të vërtetë lidhur me kalimin në Manchester City.

Gennaro është duke u rikthyer në formë pas lëndimit që pati dhe ai është i kënaqur në Milan”, ka thënë D’Amico.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni