Home » Futboll » Gashi drejt Premierligës Angleze

Gashi drejt Premierligës Angleze

Gashi drejt Premierligës AnglezeSuperylli kosovar i Baselit, Shkëlqen Gashi shpejt mund të transferohet në Premierligën Angleze.

Golgoteri më i mirë në Zvicër ka një ofertë serioze në tavolinë nga skuadra e West Bromwich Albion.

Skuadra angleze po mendon ta sjellë Gashin në Premierligë që në afatin e janarit dhe se trajneri Tony Pulis po këmbëngulë në transferimin e Gashit. Vlera e Gashit vlerësohet rreth 5 milion funta, ofertë të cilën WBA po tenton ta ulë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni