Home » Futboll » Gareth Bale ka vendosur për të ardhmen e tij

Gareth Bale ka vendosur për të ardhmen e tij

Gareth Bale ka vendosur për të ardhmen e tijBale ka vendosur për të ardhmen e tij. Ylli uellsian ka deklaruar se përderisa ai është lider me Realin dhe favorit për tituj, atëherë nuk ka arsye për tu larguar.

“Unë nuk mund të imagjinoj që të ndërroj Realin për Manchester United. Unë jam shumë i lumtur këtu përderisa jam lider dhe favorit për të fituar tituj. Kam edhe disa vite në kontratën time dhe se jam i interesuar të respektoj kontratën time” ka thënë Bale.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni