Home » Kampionati Italian » Galliani u ka dhënë fund spekulimeve

Galliani u ka dhënë fund spekulimeve

Adriano Galliani, zëvëndëspresident i skuadrës së Milanit, gjithmonë jep deklarata të prera.

Ai spekulimeve të shumta që janë zhvilluar jo vetëm në mediat italiane, më në fund ia ndali hovin. Galliani u ka dhënë fund spekulimeve në lidhje me transferimet e Rossonerëve, duke thënë se as nuk do të vijnë, e as nuk do të largohen futbollistët nga skuadra kuqezi.

“Tashmë e kam shpjeguar se ‘tregu’ për ne është i mbyllur. Klass-Jan Huntelaar nuk është në shitje, Christian Abbiati është në gjendje të mirë dhe kjo është arsyeja që e huazuam Storarin”, tha Galliani.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni