Home » Kampionati Italian » Galliani mbështet Tottin

Galliani mbështet Tottin

GallianiZëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka mbështetur një ftesë për kapitenin e Romës, Francesco Totti, për t’u rikthyer në kombëtaren italiane.

Totti u rikthye në fushë pas gati një muaj mungese për të shënuar hat-trick në fitoren e Romës ndaj Barit, të zhvilluar në Olimpico. “Ky është vendim i trajnerit. Megjithatë, Totti është një lojtar i shkëlqyeshëm dhe pa dyshim se duhet të jetë në kombëtare”, ka thënë Galliani.   /botasot

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni