Home » Futboll » Florentino Perez: Unë besoj tek ju

Florentino Perez: Unë besoj tek ju

Florentino Perez: Unë besoj tek juPresidenti i Real Madridit, Florentino Perez iu ka treguar lojtarëve të klubit se ata e kanë mbështetjen dhe besimin e tij pas hubmjes ‘tragjike’ prej 4-0 nga Atletico Madridi.

Në seancën e sotme stërvitore të Real Madridit, Perez ishte shkuar për t’iu dhënë kurajo lojtarëve, shkruan në mes të tjerash Goal. ”Unë besoj tek ju.

Ne do të rikthehemi në formën tonë më të mirë. Ka ende shumë deri në fund të sezonit dhe nuk ka asgjë që nuk mund të arrihet me punë të madhe”, zbulon Goal.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni