Home » Kampionati Shqiptar » Flamurtari përzë tre futbollistë të huaj

Flamurtari përzë tre futbollistë të huaj

Skuadra e futbollit Flamurtari nga Vlora ka përzë tre futbollistë të huaj, kur duhet të luhet edhe një javë nga përfundimi i pjesës së parë të këtij stinorit vjeshtor.

Sulmuesi slloven Djukiç, mesfushori brazilian Flavio Junior dhe braziliano Robert Alvizh u përjashtuan për shkak të përformancës së dobët. Disa javë më parë, Flamurtari i vendit të fundit (14 pikë në 16 javë) kishte përjashtuar sulmuesin korçar Marius Ngjela dhe mbrojtësin kroat Marko Bashiç.

Shefi i klubit Geri Cipi dhe Magani bënë një vizitë në Micigora të Bosnjës, aty ku dhe mendohet se do të zhvillohet faza përgatitore dimërore e vlonjatëve.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni