Home » Kampionati Kosovar » Flamurtari ka ‘tepricë’!?

Flamurtari ka ‘tepricë’!?

Skuadra e futbollit Flamurtari i Prishtinës ka qenë befasia më e këndshme e stinorit vjeshtor dhe të njëjtin ritëm premtojnë se do të vazhdojnë edhe në pranverë.

Kryetrajneri Jusuf Tortoshi tha se të mërkurën, më 13 janar, fillojnë përgatitjet. “Përgatitjet i fillojmë të mërkurën dhe do të zhvillohen në fushën e Flamurtarit.

Deri më tash nuk kemi ndonjë përforcim përveç largimit të futbollistit Faton Zejnullahut që ka shkuar në KF Prishtina. Nuk përjashtohet mundësia që të largohet edhe ndonjë futbollist deri në fund, jo që do të lëshojmë ne, por mund të largojmë si ‘tepricë’ që është në skuadër.

Flamurtari edhe më këta futbollistë që ka tash se ka probleme t’i nis garat e pranverës”, tha Tortoshi./botasot

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni