Home » Kampionati Italian » Fiorentina interesohet për Nanin

Fiorentina interesohet për Nanin

5219197Skuadra e Fiorentinës është futur në garë për transferimin e mesfushorit të Manchester Unitedit, portugezit Nani, shkruan “Daily Mail”, të martën.

Sipas gazetës, Fiorentina kërkon që gjatë janarit të huazojë Nanin deri në fund të këtij edicioni dhe pastaj të blejë kartonin e tij për 18 milionë euro.

Nani ditë më parë ka deklaruar se nuk është i lumtur në “Old Trafford” pasi nuk ka minutazh të mjaftueshëm.

Para Fiorentinës për shërbimet e mesfushorit portugez interesim kanë treguar edhe dy skuadrat e tjera italiane Juventus e Milano./KohaNet

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni