Home » Futboll » Finalja në Santiago Bernabeu

Finalja në Santiago Bernabeu

Finalja në Santiago BernabeuLexuesit e të përditshmes madrilene, AS, dëshirojnë që finalja e Copa del Ray mes Barcelonës dhe Athletic Bilbaos të zhvillohet në Santiago Bernabeu.

Finalistët e Copa del Ray tashmë janë caktuar, Barcelona dhe Atheltic Bilbao, por ende nuk duhet stadiumi se ku do të luhet finalja e 30 majit.

E përditshmja sportive madrilene, AS, ka organizuar një sondazh se ku duhet të luhet ky takim. 36 përqind e lexuesve mendojnë se finalja duhet të luhet në Santiago Bernabeu.

24 pëqind e tifozëve dëshirojnë që Barcelona dhe Atheltic Bilbao të luajnë në La Cartuja të Sevilla, derisa 22 përiqnd dëshirojnë që ky takim të luhet në stadiumin e Vallencias, Mestalla.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni