Home » Futboll » Fillon shitja e fanellave të Xherdanit

Fillon shitja e fanellave të Xherdanit

fillon-shitja-e-fanellave-t-euml-xherdanit-foto_hdXherdan Shaqiri është pritur nga tifozët e Interit si ‘mbret’, dhe ende pa i bërë 24 orë nga zyrtarizimi i tij tek skuadra italiane, kanë filluar t’i shiten fanellat me të madhe.

Ylli kosovar i përfaqësueses së Zvicrës, Xherdan Shaqiri sigurisht që po e ndien vetën shumë mirë dhe të lumtur, pasi pritja që iu është bërë nga tifozët e Interit, ishte e jashtëzakonshme, transmeton Telegrafi.

23-vjeçari ende nuk i ka bërë 24 orë nga transferimi në Inter, por kjo nuk i pengon tifozët zi kaltër që kanë filluar t’ia blejnë fanellën, pasi besimi në aftësitë e gjilanasit është jashtëzakonisht i madh.

Gjatë ditës pritet edhe prezantimi i ish-anëtarit të Baselit në Inter, ndërsa aktualisht është duke kryer vizitat mjekësore.

shaqas

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni