Home » Kampionati Anglez » Ferguson nuk është pishman

Ferguson nuk është pishman

Sir Alex Ferguson, trajner i kampionit në fuqi, Manchester Unitedit, është i palëkundur në vendimet e tija. Ai aspak nuk është pishman që ka lejuar Tevezin të shkojë në radhët e skuadrës rivale, Manchester City.

“Ne bëmë një ofertë, ai nuk e pranoi dhe shkoi te Manchester City. Nuk është kurrfarë problemi për ne, vazhdojmë tutje. Nuk është fundi i botës pror ne.

Ai po luan mirë dhe le të jetë ashtu, por unë nuk kam asnjë problem në këtë drejtim”, tha Ferguson. Skuadra e Manchester Unitedit është njëra prej kandidatëve kryer për ta fituar titullin e ri në premier ligën e angleze.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni