Home » Futboll » Eto’o: duhet të punojë edhe më shumë që të hyjë në zemrat e adhuruesve

Eto’o: duhet të punojë edhe më shumë që të hyjë në zemrat e adhuruesve

SOCCER-ITALY/ETO'OSkuadrës kampione të Italisë Interit iu desh që në ndeshjen e fundit të sigurojë shkuarje tutje në Ligën e kampionëve. Në fitoren 2:0 kundër Rubinit, golin e parë në Ligën e kampionëve për Interin e shënoi kamerunasi Samuel Eto’o.

Sulmuesi i shkëlqyeshëm, i cili në verë kaloi nga Barcelona në Inter, ka komentuar këtë ndeshje madje edhe duke qenë vetëkritikë për paraqitjen e vet: “Fitoja ishte rezultat i lojës kolektive, por unë duhet të punojë edhe më shumë dhe më me zell që të hyjë në zemrat e adhuruesve. Mirëpo, unë shpresoj se ata tashmë me konsiderojnë lojtarë të mirë”.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni