Home » Kampionati Spanjoll » Eto dëshiron t’ia sjellë titullin e kampionit Mourinho-s

Eto dëshiron t’ia sjellë titullin e kampionit Mourinho-s

ITALY SOCCER INTER ETOSulmuesi i Interit, Samuel Eto, dëshiron t’ia sjellë titullin e kampionit trajnerit të Interit, Jose Mourinho, për të shpaguar besimin e këtij të fundit.

Kamerunasi po ashtu ka kritikuar ish-trajnerin e tij të Barcelonës, Pep Guardiola. Duke komentuar thëniet e Guardiolas se ai ishte shitur pasi nuk kishte pasur ‘ndjenja’ në mes tyre, Eto ka thënë:

“Po, unë nuk jam femër, nuk jam Penelope Cruz”.

“Ëndrra ime është të fitoj kampionatin italian nën urdhrat e Mourinhos.

Ai më ftoi dhe më tha se dëshiron që unë të veshi numrin 9, të cilin e kam veshur për katër vite dhe tash kam mundësinë ta vesh”, ka shtuar Eto.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni