Home » Kampionati Italian, Kampionati Spanjoll » Eto’os po i mungon Barcelona

Eto’os po i mungon Barcelona

ITALY SOCCER INTER ETOMilano, 20 nëntor – Sulmuesi kamerunas i Interit, Samuel Eto’o, ka treguar se po i mungon ish-skuadra e tij Barcelona.

Eto’o nga Barcelona është larguar në verë të këtij viti. Ai me gjigantin spanjoll vitin e kaluar fitojë tre titujt kryesor – Ligën e Kampionëve, Primera Divisionin dhe Kupën e Spanjës.

“Më mungon Camp Nou. Unë duhet të jem falënderues që kam bart atë fanellë”, ka thënë Eto’o. Eto’o me Barcelonën ka luajtur nga viti 2004 deri në verë të këtij viti.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: , ,

Komentoni