Home » Kampionati Italian » Eto’o: Baloteli i talentuar

Eto’o: Baloteli i talentuar

Samuel Eto’o ka thënë fjalë të mëdha për futbollistin Mario Balotelli.

Ai tha se nëse i kalon pengesat që ka para vetes, mund të bëhet futbollisti më i mirë në botë. “Balotelli ka gjithçka që i nevojitet për tu bërë futbollisti më i mirë në botë.Ai ka talentin dhe fizikun por kjo nuk është e mjaftueshme.

Ai duhet të jetë më i sjellshëm. Por ai është i ri, dhe do të pjekët”, tha Eto’o.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni