Home » Kampionati Anglez » Eduardos i ofronë Liverpulli 10milionë Funte

Eduardos i ofronë Liverpulli 10milionë Funte

dasilvaLiverpulli planifikon ti ofrojë 10 milionë funte, që ta mer sulmin e Arsenalit pra Eduardo da Silva.

Sipas News of the World, 26-vjeçari brazilian me nënshtetësi kroate është i pakënaqur që ende nuk i ofrohen kushte më të mira në Emirates.

Kontrata e tij ka vetëm edhe 18 muaj deri në fund dhe Rafa Benitez është i alarmuar nga mundësia për të marrë Eduardon, duke qenë i etur të forcojë opsionet sulmuese.

Eduardo shihet nga Benitez si mbulim i përkryer për sulmuesin aktual Fernando Torres.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni