Home » Sporte Luftarake » Edhe Kick-boxi i shpall më të mirët

Edhe Kick-boxi i shpall më të mirët

Federata e Kick-Box-it e Kosovës të hënën në mbrëmje pikërisht në orën 18.00 do t’i shpallë më të mirët për vitin 2009.

Solemniteti i rastit mbahet në hotelin “Grand Prishtina”, me fillim në orën 18.00. Kick-boksierët kanë pasur rezultate të mira në garat të nivelit botëror dhe kësisoj nuk do të ketë edhe aq vështirë komisioni zgjedhor të bëjë shpalljen e më të mirëve.

Kjo federatë shpall edhe klubin më të mirë, trajnerin më të mirë, punëtorin sportiv më të dalluar, gjyqtarin më të suksesshëm dhe do t’i nderojë edhe të gjithë ata që kontribuuan për këtë sport.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni