Home » Volejboll » Edhe gjashtë muaji në Skenderaj

Edhe gjashtë muaji në Skenderaj

edona gjinolli3Volejbollistja Edona Gjinolli do të mbetët edhe për gjashtë muaji në radhët e klubit të volejbollit Skenderajt, që bën gara në Superligës e Kosovës.

“Synimi im është që me KV Skenderajn të bëhem kampione dhe gjasat i kemi shumë të mëdha. Klubi është i organizuar në mënyrën më të mirë dhe kjo më ka shtyrë që edhe gjashtë muaji të qëndrojë në këtë mjedis.

E dimë që është konkurrencë e fortë, por kemi forcë të luftojmë për titull”, tha Gjinolli.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni