Home » Futboll » Edhe dy futbollist e Manchester Cityt janë infektuar me grip të derrave

Edhe dy futbollist e Manchester Cityt janë infektuar me grip të derrave

BRONTEManchester, 9 dhjetor – Dy futbollistët e Manchester Cityt, Craig Bellamy e Vladimir Weiss, janë infektuar me grip të derrave.

Disa anëtarë tjetër të stafit të Cityt po ashtu janë prekur nga gripi i derrave.

“Do të duhet dy apo tri ditë derisa Craig të kthehet sërish në stërvitje. Ne do të monitorojmë atë si dhe Vladimir Weissin”, ka thënë njëri nga trajnerët në City, Mark Bowen, për “Manchester Evening News”.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni