Home » Kampionati Italian » Dossena i lumtur që kaloi në Napoli

Dossena i lumtur që kaloi në Napoli

Futbollisti Andrea Dossena është i lumtur që është bërë pjesë e skuadrës së njohur italiane, Napoli.

“Andrea Dossena është futbollist i ri Napolit. Ai Lojtari ka nënshkruar marrëveshje e cila zgjat deri në vitin 2014”, thuhet në deklaratën zyrtare të klubit italian.

“Jam i lumtur që do të mund ta vesh fanellën e Napolit. Zgjodha të transferohem në një klub me prestigj i cili para meje ka një projekt të rëndësishëm.

Mezi pres të luaj në stadiumin San Paolo dhe para publikut të shkëlqyeshëm”, tha Dossena.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni