Home » Tenis » Djokovic: Jam më i lumtur për skudeton sesa për fitoren në Madrid

Djokovic: Jam më i lumtur për skudeton sesa për fitoren në Madrid

Novak Djokovic, fitues i Master Series së Tennisit në Madrid dhe tifoz i Milanit ka shprehur dashuri të madhe për klubin e zemrës duke thënë për Sky Sport 24, që është më i lumtur për fitimin e skudetos nga Milani sesa për fitoren në Madrid ,tenisti gjendet për momentin pikërisht në Romë në turneun e ATP, për serbin dimë se është tifoz i Milanit, por me këto fjal ai konfirmoi se është një tifoz i flakt i Milanit.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni