Home » Kampionati Italian » Diego: Jemi duke ecup përpara

Diego: Jemi duke ecup përpara

Diego, futbollist i dëshmuar në radhët e Juventusit ka thënë se skuadra e tij tashmë është në rrugën e duhur dhe do të kërkojë rezultate më të mira.

I gjithë ky optimizëm te Diego shtohet menjëherë pas fitores për kupë me rezultat 3:0 kundër Napolit. “Po. Shpresojmë se ky është fillim i një ere të re. Ne kemi luajtur shumë mirë. Unë jam pjesë e këtij ekipi.

Mbi të gjitha, kur humbim, humbim së bashku. Në ndeshjet e kaluara, mendoj se të gjithë kemi bërë shumë gabime, madje edhe në qëndrimin tonë. Por po punojmë dhe mendoj se jemi në rrugë të duhur”, tha Diego.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni