Home » Futboll » David Luiz: Ibra më tha të largohem nga Chelsea

David Luiz: Ibra më tha të largohem nga Chelsea

David Luiz: Ibra më tha të largohem nga ChelseaMbrojtësi brazilian, David Luiz ka treguar se ishte Zlatan Ibrahimovic ai që e sugjeroi që të largohet nga Chelsea për t’u bashkuar me PSG.

Kur Chelsea u takua me PSG gjatë ndeshjes ai më tha: ”Ti duhesh të vish këtu dhe të luash me ne edicionin e ardhshëm ”Ai ishte një nga arsyejet se pse zgjodha Parisin.

Është një nga lojtarët më të mirë në botë dhe një djalosh i mrekullueshëm”, tha Luiz.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni