Home » Futboll » Daniel Alves mund të rinovojë me Barcën

Daniel Alves mund të rinovojë me Barcën

Daniel Alves mund të rinovojë me BarcënAgjenti i mbrojtësit të Barcelonës, Daniel Alves, nuk përjashton një largim të tij por as mundësinë e rinovimit.
Mbrojtësi veteran do të mbetet pa kontratë dhe është i bombarduar nga oferta të shumta, transmeton Telegrafi.

“Do t’ju tregoj gjithçka që mundem, por nuk mund të them shumë dhe ne mund të qëndrojmë… ai mund të rinovojë”.

“Por nëse ai duhet të shkojë diku tjetër, do të shkojë. Ndonjëherë gjërat funksionojnë në faza dhe ka interesim nga klube të tjera”, ka thënë Dinorah Santana për AS.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni