Home » Kampionati Anglez » Cole: Kam të ardhme te Liverpooli

Cole: Kam të ardhme te Liverpooli

Joe Cole beson se ai ende ka të ardhme te Liverpooli, pas paraqitjes impresive në Europa League ndaj Young Boys.

Cole shënoi njërin dhe asistoi në tjetrin, në barazimin 2-2 ndaj skuadrës zvicerane, dhe mendon se po rikthehet në formë.

“Isha lojtar i mirë te West Ham, Chelsea dhe Lille dhe mendoj se mund të jem një lojtar i mirë te Liverpooli. Po bëhem më i fuqishëm çdo ditë”.

“Është normale që një lojtar të dëshirojë të luajë gjithë kohën. Kjo ishte ndeshja ime e tretë pas rikthimit nga lëndimi dhe u ndjeva mirë”, ka thënë Cole.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni