Home » Futboll » Chelsea ofron 30 milionë funte për Gerrardin

Chelsea ofron 30 milionë funte për Gerrardin

steven-gerrardChelsea e ka ndërmend të ofrojë 30 milionë funte për mesfushorin anglez të Liverpoolit, Steven Gerrard, shkruan “News of the World”.

Liverpool është në borxhe të mëdha dhe mund të ndodhë që t’i shesë disa nga yjet.

Gerrard 29-vjeçar është i pakënaqur me formën e Liverpoolit këtë stinor dhe mund të shqyrtojë mundësinë që të largohet nga skuadra më e trofeshme angleze. Gerrard në verë firmosi kontratë të re katërvjeçare me ekipin e tashëm të tij. /kohanet

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni