Home » Futboll » Chelsea me superofertë për 21 vjeçarin Pogba

Chelsea me superofertë për 21 vjeçarin Pogba

Chelsea me superofertë për 21 vjeçarin PogbaChelsea ka hyrë në garë për shërbimet e mesfushorit të Juventus-it, Paul Pogba, ku po shpreson që ta mposht Manchester United-in, që po ashtu kërkon transferimin e tij.

Sipas të përditshmes britanike, Daily Express, skuadra e Jose Mourinho-s ka bërë gati 40 milionë £për transferimin e Pogba-s , si dhe së bashku me këtë ofertë do të japë edhe dy futbollistët, John Obi Mikel dhe Ramires.

Kjo superofertë mund t’ia mbushë mendjen ‘zonjës së vjetër’ që të heqë dorë nga shërbimet e yllit 21 vjeçar.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni