Home » Futboll » Chelsea, gjashtë vjet kontratë për Messin?

Chelsea, gjashtë vjet kontratë për Messin?

chelsea-n-euml-negociata-me-babain-e-messit_hdTashmë mediat angleze po dalin me konkludime mbi transferimin e Lionel Messit te Barcelona.

Daily Star shkruan se Messi do të nënshkruajë një marrëveshje 6 vjeçare.

Blute duan që të paguajnë 250 milionë euro klauzolë dhe që të përmbushin kërkesat e tij për pagë.

Messi ka ndjekur Chelsean në Instagram duke nxitur një numër të madh të polemikave rreth të ardhmes së tij.

Ditë më parë presidenti i Barcelonës shpalli zgjedhjet presidenciale dhe pranoi se ka pasur tensione në klub./

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni